Strešní okno VELUX je originál

Již více než 70 let pomáhá spolecnost VELUX lidem na celém svete využít co nejlépe všechny možnosti, které jim nabízí bydlení v podkroví. At již prestavujete starý podkrovní byt nebo budujete zbrusu nový, nabízíme vám atraktivní rešení, které predstavují strešní okna. Díky využití strešních oken prosvetlíte casto tmavé pudní prostory tak, aby odpovídaly i tem nejnárocnejším požadavkum moderní bytové architektury.

 

Kyvná nebo výklopne-kyvná strešní okna?

Kyvná strešní okna umožnují lepší využití prostoru pod oknem. Madlo je ergonomické a umístené na snadno dosažitelné horní strane okna.Výklopne-kyvná okna mají ovládací kliku na spodní strane krídla a jsou optimální v prípade, že je okno umístené ve streše s mírným sklonem, nebo pri vyšší nadezdívce. Výklopne-kyvná okna se otvírají ven a poskytují neomezený výhled.

 

Drevo nebo polyuretan?

Strešní okna VELUX dodáváme ve dvou vnitrních povrchových úpravách.

 

Oplechování strešního okna

Oplechování chrání rám a krídlo stršního okna, je vyrobeno z hliníku, medi ci titanzinku a je standardní soucástí balení strešního okna.

 

Lemování strešních oken

Zajištuje vodotesné napojení strešního okna na strešní plášt, vyrábí se v ruzných variantách podle typu strešní krytiny a je tedy treba jej objednat zvlášt. Materiál lemování se musí shodovat s materiálem oplechování.

STREŠNÍ OKNA VELUX
Tel: 605 875 238
E-mail : sadrokarton.skutec@seznam.cz
MONTÁŽ A DODÁNÍ ZA VÝHODNÉ CENY- KONTAKT : 605 875 238