Tel: 605 875 238
www.sadrokartony.skutec.com

Sádrokartonové příčky umožňují libovolným způsobem rozčlenit interiér budov a vytvořit tak ideální prostředí pro práci i bydlení. Oproti klasickým zděným příčkám mají řadu předností, pro něž jsou upřednostňovány prakticky ve všech případech, kdy není potřebná nosná funkce příčky. Díky vlastnostem sádrokartonu je interiér změněn za pár dní, v porovnání s klasickým zdivem navíc čistě a levně.

Sádrokartonové příčky - interiéry podle všech Vašich představ

Sádrokartonové příčky jsou interiérové sádrokartonové konstrukce, které slouží ke členění interiéru na jednotlivé místnosti, ale nemají nosnou funkci z hlediska konstrukce budovy. Moderně a vkusně tak sádrokarton nahradí zděné stěny. Kvalitně provedené konstrukce sádrokartonových příček splňují všechny akustické, protipožární i statické nároky a proto jsou využívány nejen při rekonstrukcích, ale také v novostavbách. Nosné konstrukce sádrokartonových příček (rastry) je možné dále využít pro vedení potřebných instalací a k vyplnění dutin izolačním materiálem.  

Výhody sádrokartonových příček

Funkce využívaných sádrokartonových příček

  •        opticky a účelově rozdělují prostory budov
  •        zvukově izolační
  •        protipožární
  •        tepelně a zvukově izolační

Sádrokartonové příčky lze využít všude tam, kde je nutná rychlá a levná přestavba či reorganizace stávajících prostor, ať už v bytech, domech, kancelářích nebo komerčních prostorech.

Potřebujete poradit, jak vytvořit ze zatím nepotřebného prostoru atraktivní prostor k bydlení?Kontaktujte nás!

 
SÁDROKARTONOVÉ PŘÍČKY
E-mail : sadrokarton.skutec@seznam.cz
MONTÁŽ A DODÁNÍ ZA VÝHODNÉ CENY- KONTAKT : 605 875 238